Żel do mycia rąk z dodatkiem trącym, 500 ml

Żel do mycia rąk z dodatkiem trącym, 500 ml (1063150)

13,80 zł brutto11,22 zł netto

Producent: Ósemka - 8 -

Numer katalogowy: 1063150

Czas dostawy: 1 - 3 dni roboczych

 Ponad 20 000
produktów w ofercie
 Gwarancja
najlepszej ceny
 Fachowa
pomoc specjalistów
 Darmowa dostawa
od 3 000 zł

 Żel do mycia rąk z dodatkiem trącym, 500 ml

Informacje techniczne
Doskonały środek do mycia rąk, jak również usuwania plam z tkanin, powierzchni chromowanych, glazury, tworzyw, metalu itp. Posiada pH neutralne dla skóry (ok. 5,5). Posiada atest PZH.
Ilość w opakowaniu
500ml
Typ opakowania
Bańka
chat Komentarze (0)

Żel do mycia rąk z dodatkiem trącym, 500 ml, Nr. 1063150. Cena, Sklep rolniczy

Zainteresowanym proponujemy najlepsze ceny w całym Polsce. Dzięki prostej wyszukiwarce na Naszej witrynie w szybki i łatwy sposób, znajdą wszyscy potrzebny produkt. Przeglądając sugerowaną ofertę, istnieje możliwość zapoznania się z otrzymanymi przez Nas rekomendacjami. Nasi konsumenci zawsze są usatysfakcjonowani z prowadzonej współpracy, a to dla Nas nader ważne. Systematyczne udoskonalenia z dziedziny jakości oferowanych artykułów dla rolnictwa, prowadzą nas do jednogłośnego profesjonalizmu. Bezustannie dążymy do kompetencji, wychodząc z założenia iż pewnego razu osiągniemy perfekcje. Poważne doświadczenie w internecie z kontrahentem gwarantuje właściwą kooperację z Naszym sklepem.

Pragniemy zwrócić uwagę państwa zalecanym towarem z zakresu zacnego wyboru części rolniczych. Nasza ugruntowana pozycja na krajowym rynku, duże doświadczenie, promują nas wśród najlepszych sprzedawców w kraju. W firmowej sprzedaży polecamy zacną ilość propozycji produktów rolniczych. Wierzymy, że zrealizujemy wytworne wymagania, choćby nawet tych w największym stopniu wymagających klientów. Duże doświadczenie sprawia, że oferujemy działania na wysokim poziomie. W sytuacji nieunormowania dowolnych wymagań, przyjmujemy zwroty na produkty zgodnie z PL prawem konsumenckim. Uzyskane doświadczenie jest gwarancją pełnego zadowolenia przy rozpoczęciu współpracy.

Gospodarstwo, warsztat i produkcja zwierzęca / Chemia warsztatowa / Środek czyszczący / Środki do higieny rąk / Żel z dodatkiem trącym

40 produktów z tej samej kategorii: