Sworzeń z uchwytem 32x185 mm Kramp

Sworzeń z uchwytem 32x185 mm Kramp (Z532183KR)

26,70 zł brutto21,71 zł netto

Producent: Kramp

Numer katalogowy: Z532183KR

Czas dostawy: 1 - 3 dni roboczych

 Ponad 20 000
produktów w ofercie
 Gwarancja
najlepszej ceny
 Fachowa
pomoc specjalistów
 Darmowa dostawa
od 3 000 zł

 Sworzeń z uchwytem 32x185 mm Kramp

Długość
200 mm
Średnica otworu
7 mm
Kategoria
3
Odległość otworu od główki
185 mm
Średnica zew. sworznia
6,5 mm
Długość całkowita sworznia
270 mm
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Sworzeń z uchwytem 32x185 mm Kramp, Nr. Z532183KR. Cena, Sklep rolniczy

Nasza działalność i przede wszystkim niewygórowane ceny, stawiają Nas w gronie najlepszych sprzedawców. Nasz zespół jest po to aby państwu należycie doradzić. Długie doświadczenie w bezpośredniej dystrybucji z interesantem zapewnia poprawną współpracę z Naszym sklepem. Przemierzając reklamowaną propozycję, jest możność zaznajomienia się z naszymi referencjami. Przeglądając rekomendowaną ofertę, istnieje sposobność zaznajomienia się z otrzymanymi przez Nas referencjami. Wskazane jest napomknąć, iż regularnie dostosowujemy oferowany asortyment osprzętów branży rolniczej. W omawianej ofercie polecamy niebanalną ilość propozycji części dla branży rolniczej.

Rekomendowane produkty są m.in proponowane dla rolnictwa. W trakcie funkcjonowania przedsiębiorstwa, obsłużyliśmy wiele rolników, które obecnie z Nami współpracują. Nasi doradcy mają za cel sporządzenie wyśnionej oferty, mając za zadanie sprostać wymaganiom Naszych konsumentów. Za pomocą nieskomplikowanego formularza, mogą wszyscy klienci wykonać email do Naszego sprzedawcy. Na przestrzeni lat, zawierzyło Nam wielu klientów, którzy do dziś owocnie z Nami współdziałają. Partnerom gwarantujemy najlepsze ceny w całym Polsce. Chcemy zwrócić uwagę klientów omawianym asortymentem z zakresu dużego wyboru oprzyrządowań dla rolnictwa.

Technika ciągników & Technika pojazdowa / Technika pojazdowa / Trójpunktowy układ zawieszenia / Sworznie i zabezpieczenia TUZ / Sworznie przyczepy / Sworznie z zabezpieczeniem Kramp
Z532183

Cross Sell Products

40 produktów z tej samej kategorii: