Farba Agri-Corr (Corr-Active) podkładowa czarna 5 l NA RDZĘ

Farba Agri-Corr (Corr-Active) podkładowa czarna 5 l NA RDZĘ (1000201050)

175,00 zł brutto142,28 zł netto

Numer katalogowy: 1000201050

Czas dostawy: 1 - 3 dni roboczych

 Ponad 20 000
produktów w ofercie
 Gwarancja
najlepszej ceny
 Fachowa
pomoc specjalistów
 Darmowa dostawa
od 3 000 zł
Jednostka
Sztuka
Informacje techniczne
  • Podkładowa reaktywna spirytusowa farba antykorozyjna tlenkowa, przeznaczona do zabezpieczenia przed korozją niedoczyszczonych z rdzy powierzchni stalowych. Może być stosowana wszędzie tam, gdzie dokładne czyszczenie jest utrudnione lub niemożliwe. Może być nakładana przy temp. od -20°C do +40°C. Ułatwia pracę i znacznie obniża koszty malowania. Sprawdzona w okrętownictwie, bardzo dobra adhezja do powierzchni stalowych, ocynku oraz aluminium. Do zabezpieczenia powierzchni wystarczy jedna warstwa, można malować pądzlem lub natryskowo. Opakowanie litrowe pozwala zabezpieczyć ok. 8 m2 powierzchni. Wykazuje odporność na stałe działanie podwyższonych temperatur do 120°C.
  • Utworzona według oryginalnej receptury Instytutu Morskiego.
Kategoria
Podkład
Ilość w opakowaniu
5 l
Kolor bazowy
czarny
Poziom odbicia światła
Matowy
Kolor brandu/Pasujący do
n/a
Całkowity czas schnięcia
2 h
Typ opakowania
Wiadro
Nazwa handlowa produktu
AGRI-CORR

 Farba Agri-Corr (Corr-Active) podkładowa czarna 5 l NA RDZĘ

chat Komentarze (7)
Oceń

Farba Agri-Corr (Corr-Active) podkładowa czarna 5 l NA RDZĘ, Nr. 1000201050. Cena, Sklep rolniczy

Należałoby wyróżnić, iż kooperują z nami handlarze mający wszechstronne doświadczenie w dystrybucji hurtowej. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że świadczymy usługi na światowym poziomie. Nasi pracownicy są po to aby zainteresowanym ofertą właściwie doradzić. Nasi ludzie mają za cel przygotowanie doskonałej oferty, mając za zadanie sprostać oczekiwaniom klientów. Dzięki szybkiej wyszukiwarce na niniejszej stronie w efektywny i łatwy sposób, znajdą wszyscy oczekiwany towar. Nasi wszyscy interesanci są usatysfakcjonowani z prowadzonej współpracy, a to dla Naszej firmy niesłychanie istotne. Nasza umocniona pozycja na krajowym rynku, wieloletnie doświadczenie, formują nas wśród najlepszych sklepów w kraju.

Wypada wyszczególnić, iż gruntownie zmieniamy nasz asortyment oprzyrządowań dla rolnictwa. Promujemy ogromny wybór rozmaitych przyborów dla branży rolniczej. Staramy się korygować asortyment do wymagań odbiorcy przez co byłaby ona bardzo atrakcyjna. Liczymy, że zaspokoimy wytworne oczekiwania, głównie tych w największym stopniu wymagających kontrahentów. Mamy szczególnie konkurencyjną ofertę rozmaitych części dla rolnictwa o wyróżniającej się jakości. Co jakiś czas powiększamy oferowany asortyment, pamiętając o atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów. Poważne doświadczenie w internecie z kontrahentem znamionuje zadowalającą kooperację z Naszym sklepem.

Gospodarstwo, warsztat i produkcja zwierzęca / Chemia warsztatowa / Farby i artykuły malarskie / Farby / Farby podkładowe / Farba Corr-Active

Cross Sell Products

40 produktów z tej samej kategorii: