banner

Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 24,2 kg

Części do kultywatorów

.

Części do kultywatorów od FutureFarm

Jakość i zdatność ziemi przeznaczonej pod wysiew w dużej mierze zależy od rodzaju stosowanych narzędzi spulchniających. Najpopularniejszymi rozwiązaniami do użyźniania ziemi uprawnej są oczywiście kultywatory, inaczej zwane także drapaczami. Ich głównym zadaniem jest właściwe rozdrobnienie zeschniętych grud ziemnych, rozbicie ich na drobne ziarna i spulchnianie bez konieczności odwracania warstwy wierzchniej gleby. Ogromną ich zaletą jest także skuteczna eliminacja chwastów, które każdego roku atakują nasze plantacje. Aby dany model narzędzia spełnił swoje zadanie podczas pracy w polu, koniecznie trzeba dobrać odpowiednie części do kultywatorów. Ich największą różnorodność zastosowania, kształtów i materiałów odkryjecie w sklepie futurfarm24.pl!


Kultywatory części - tanio i od ręki

Wśród części do kultywatorów dostępnych przez cały rok w sklepie futurfarm24.pl, do najczęściej zamawianych zaliczyć możemy m. in. : ostro wykończone dzioby redlicy, które bez problemu rozbijają nawet najtwardsze grudy ziemi, uchwyty lemieszyków gwarantujące stabilną pracę w każdych, nawet najbardziej skomplikowanych warunkach lub uchwyty zębów kultywatorów, dzięki którym można liczyć na pełną precyzję używanego na polu sprzętu rolniczego.


Jak dopasować części do kultywatorów?

Jest to bardzo proste - nasi doradcy ze sklepu futurfarm24.pl znają szczegółowo parametry techniczne nawet tych kultywatorów, które uznawane są już za rzadko stosowane. Dzięki temu kultywatory części zawsze mają dostosowane do danego modelu narzędzia pod względem wymiarów i możliwości technicznych, nawet, jeśli z czasem okazują się być ograniczone przy porównywaniu do nowoczesnych urządzeń rolniczych nowej generacji.


Kultywatory części - wysoka jakość

Złożone zamówienia na części do kultywatorów realizowane są w naszym sklepie internetowym od ręki. Każda, nawet najdrobniejsza przesyłka jest objęta specjalnymi zabezpieczeniami i kontrolą, by bezpiecznie trafić pod wskazany adres jeszcze przed planowanymi pracami na polu lub w ogrodzie.

Aktywne filtry