Farba Agri-Corr (Corr-Active) podkładowa szara 1 l NA RDZĘ

Farba Agri-Corr (Corr-Active) podkładowa szara 1 l NA RDZĘ (1000202010)

37,00 zł brutto30,08 zł netto

Numer katalogowy: 1000202010

Czas dostawy: 1 - 3 dni roboczych

 Ponad 20 000
produktów w ofercie
 Gwarancja
najlepszej ceny
 Fachowa
pomoc specjalistów
 Darmowa dostawa
od 3 000 zł
EAN
Jednostka
Sztuka
Informacje techniczne
  • Podkładowa reaktywna spirytusowa farba antykorozyjna tlenkowa, przeznaczona do zabezpieczenia przed korozją niedoczyszczonych z rdzy powierzchni stalowych. Może być stosowana wszędzie tam, gdzie dokładne czyszczenie jest utrudnione lub niemożliwe. Może być nakładana przy temp. od -20°C do +40°C. Ułatwia pracę i znacznie obniża koszty malowania. Sprawdzona w okrętownictwie, bardzo dobra adhezja do powierzchni stalowych, ocynku oraz aluminium. Do zabezpieczenia powierzchni wystarczy jedna warstwa, można malować pądzlem lub natryskowo. Opakowanie litrowe pozwala zabezpieczyć ok. 8 m2 powierzchni. Wykazuje odporność na stałe działanie podwyższonych temperatur do 120°C.
  • Utworzona według oryginalnej receptury Instytutu Morskiego.
Kategoria
Podkład
Ilość w opakowaniu
1 l
Kolor bazowy
Szary
Poziom odbicia światła
Matowy
Kolor brandu/Pasujący do
n/a
Całkowity czas schnięcia
2 h
Typ opakowania
Puszka
Nazwa handlowa produktu

 Farba Agri-Corr (Corr-Active) podkładowa szara 1 l NA RDZĘ

chat Komentarze (8)
Oceń

Farba Agri-Corr (Corr-Active) podkładowa szara 1 l NA RDZĘ, Nr. 1000202010. Cena, Sklep rolniczy

Bezustannie rozwijamy rolniczy asortyment, pamiętając o przystępnych cenach dla wszystkich klientów. Poważne doświadczenie w handlu z interesantem zapewnia odpowiednią współpracę z Naszym sklepem. Nabywane doświadczenie sprawia, że zapewniamy działania na światowym poziomie. Chcielibyśmy ulepszać asortyment do wymagań klienta dzięki czemu byłaby ona nader atrakcyjna. Nasi doradcy mają za cel sporządzenie fantastycznej propozycji, mając na celu sprostać oczekiwaniom klientów. Należy nadmienić, iż z polecanych osprzętów dla rolnictwa skorzystały już setki zadowolonych odbiorców. Liczymy, że zaspokoimy gustowne wymagania, zwłaszcza tych szczególnie wymagających interesantów.

Na przestrzeni lat, zaufało Nam wielu klientów, którzy do dziś owocnie z Nami współdziałają. W okresie istnienia firmy, obsłużyliśmy wiele przedsiębiorstw, które wciąż z Nami współpracują. Odpowiednie badania z dziedziny jakości oferowanych akcesoriów dla branży rolniczej, prowadzą nas do kompletnego profesjonalizmu. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją zupełnego zadowolenia przy rozpoczęciu współpracy. W sytuacji niespełnienia dowolnych wymagań, przyjmujemy reklamacje na produkty zgodnie z obowiązującym prawem konsumenckim. Jesteśmy kompletnym sklepem rolniczym nieustająco zwiększającą zakres świadczeń. Przewidujemy w nadchodzącym czasie ogromne promocje cenowe!

Gospodarstwo, warsztat i produkcja zwierzęca / Chemia warsztatowa / Farby i artykuły malarskie / Farby / Farby podkładowe / Farba Corr-Active

Zobacz także

Cross Sell Products

40 produktów z tej samej kategorii: