Sworzeń z uchwytem 25x162 mm Kramp

Sworzeń z uchwytem 25x162 mm Kramp (Z525157KR)

17,40 zł brutto14,15 zł netto

Producent: Kramp

Numer katalogowy: Z525157KR

Czas dostawy: 1 - 3 dni roboczych

 Ponad 20 000
produktów w ofercie
 Gwarancja
najlepszej ceny
 Fachowa
pomoc specjalistów
 Darmowa dostawa
od 3 000 zł

 Sworzeń z uchwytem 25x162 mm Kramp

Długość
175 mm
Średnica otworu
7 mm
Kategoria
2
Odległość otworu od główki
162 mm
Średnica zew. sworznia
6,5 mm
Długość całkowita sworznia
245 mm
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Sworzeń z uchwytem 25x162 mm Kramp, Nr. Z525157KR. Cena, Sklep rolniczy

Staramy się korygować asortyment do potrzeb kontrahenta przez co byłaby ona szalenie korzystna. Oferujemy nietuzinkowy wybór rozmaitych produktów rolniczych. W omawianej ofercie polecamy dużą ilość propozycji narzędzi rolniczych. Liczymy, że spełnimy wysokie wymagania, głównie tych szczególnie wymagających kontrahentów. Dynamiczne ulepszenia z zakresu jakości omawianych osprzętów dla branży rolniczej, prowadzą nas do nieodwołalnego profesjonalizmu. Profesjonalne doświadczenie kontaktach z klientem zapewnia należytą kooperację z Naszym sklepem. Nasza ugruntowana pozycja na polskim rynku, bardzo duże doświadczenie, stawiają nas wśród najlepszych sklepów w kraju.

Na przestrzeni lat, zaufało Nam wielu klientów, którzy do dziś owocnie z Nami współpracują. W okresie funkcjonowania hurtowni, obsłużyliśmy bez liku przedsiębiorstw, które współcześnie u Nas kupują. Nabywane doświadczenie sprawia, że świadczymy usługi na wysokim poziomie. Przy hurtowych zleceniach proponujemy pokaźne zniżki oraz promocje na zamawiany towar. Nasza fachowość i przede wszystkim atrakcyjne ceny, stawiają Nas w gremium najlepszych sprzedawców. Wszyscy wszyscy konsumenci są zadowoleni z obopólnej współpracy, a to dla Nas niesłychanie ważne. Za pomocą intuicyjnego formularza, mogą zainteresowani napisać email do Naszego przedstawiciela handlowego.

Technika ciągników & Technika pojazdowa / Technika pojazdowa / Trójpunktowy układ zawieszenia / Sworznie i zabezpieczenia TUZ / Sworznie przyczepy / Sworznie z zabezpieczeniem Kramp
Z525157

Cross Sell Products

40 produktów z tej samej kategorii: